Altınyağ Madencilik ve Enerji (ALMAD) Temettü Tarihleri

Altınyağ Madencilik ve Enerji (ALMAD) hisse senedi alımı yaparak temettü almak isteyen yatırımcılar için eşsiz bilgiler rehberimizde yer almaktadır.

Borsa İstanbul’da ALMAD kodu ile işlem gören Altınyağ Madencilik ve Enerji şirketinin zaman içerisinde verdiği nakit ve bedelsiz temettü verileri ile ilgili temettü tarihleri, haberleri ve hesaplama metodolojisine yönelik tüm bilgiler rehberimizde yer almaktadır.

Altınyağ Madencilik ve Enerji hisselerine yatırım yapmayı planlıyor veya halihazırda ALMAD hisselerine sahipseniz ilgili tablolar aracılığıyla ALMAD Temettü bilgilerine erişebilirsiniz.

ALMAD ŞİRKET KÜNYESİ

Altınyağ Madencilik ve Enerji‘e ait şirket bilgileri:

Unvanı Altınyağ Madencilik ve Enerji
Kuruluş 09.08.1962
Faal Alanı Bilumum yağlı tohumlardan nebati yağ üretimi, rafinerisi, sabun imali, bilumum nebati ve hayvani yağların ıslahı,hammadde, mamul madde ve artıklarının ve işletme yardımcı madde ve malzemelerinin iç ve dış piyasada alım satımı.
Telefon (0232)3768451
Faks (0232)3768458
Adres Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10035 Sokak No:7 Çiğli – İzmir

ALMAD NE ZAMAN TEMETTÜ VERECEK 2022

Son olarak 2022 yılında Altınyağ Madencilik ve Enerji (ALMAD) temettü verdi.  2023 yılında ALMAD tarafından yılın ikinci yarısında temettü dağıtımı yapması beklenmemektedir. Şirketten bu yönde gelecek her türlü yeni bilgi ve haber burada ayrıntıları ile yer alacaktır.

ALMAD’IN VERDİĞİ SON TEMETTÜLER

Almad tarihinde hiçbir zaman temettü dağıtımı gerçekleştirmemiştir.

ALMAD ORTAKLARI

ALMAD şirketinde yüzde 5’ten fazla oy hakkı bulunan ortaklar:

Mehmed Nureddin Çevik 19.09
Diğer 80.91

ALMAD TEMETTÜ UCUZLUK SKORU

ALMAD ile temettü yatırımı yapmak isteyenler için ucuzluk sporu tablosu önemli bir veridir.

Hem yüksek temettü veren hem de piyasa değerinin altında işlem gören hisselerin potansiyeli çok daha fazladır. ALMAD, Borsa İstanbul hisseleri arasında söz konusu ucuzluk skorunda 303’ncü sırada bulunmaktadır. Bu rakam şirketin ucuzluk skorunun çok iyi olmadığını gösteren bir etmen olarak ilgi çekiyor.

İlgili hesaplama şirketin temettü değerinin PD/DD ve F/K‘ya bölünmesi ile elde edilmektedir. Şirketlerin ilgili skorları sadece son temettü verdiği tarihte hesaplanmaktadır. Bu nedenle bir sonraki temettü dönemine kadar yalnızca tek bir hesaplama yapılır.

BİLGİ KUTUSU

Altınyağ Madencilik ve Enerji (ALMAD) hisselerini satın alarak temettü yatırımcılığına başlamadan önce mutlaka incelemeniz gereken rehberler:

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir